Vážení rodiče, doufám, že se už situace s pandemií zlepší a posune se do stavu, kdy už konečně bude možné plnohodnotně trénovat.

Milé hokejové děti klubu HC LVI 2009 a rodiče, nucený odpočinek v důsledku COVID 19 a vládních opatření nám všem jen prospěl, myslím tím, uvědomit si, že vše může být také jinak. Doufám, že teď k nám v roce 2021 znovu přichází nové možnosti.

Informace k začátku trénování

Po poradě trenérů se začne trénovat od pondělí, děti budou rozdělené do skupin. Při návštěvě zimního stadionu, i při tréninku, musí mít roušku. Jednotlivé kategorie obeznámí jejich trenéři.

Informace k trénování

Vedení klubu intenzivně projednává se svazem Českého hokeje vládní nařízení ohledně využití zimního stadionu. Není jasné, zda se může trénovat v počtu 10 osob a zda musí mít děti při tréninku roušku.

<< květen 2021 >>