Milé hokejové děti klubu HC LVI 2009 a rodiče, nucený odpočinek v důsledku COVID 19 a vládních opatření nám všem jen prospěl, myslím tím, uvědomit si, že vše může být také jinak. Doufám, že teď k nám v roce 2021 znovu přichází nové možnosti.

Informace k začátku trénování

Po poradě trenérů se začne trénovat od pondělí, děti budou rozdělené do skupin. Při návštěvě zimního stadionu, i při tréninku, musí mít roušku. Jednotlivé kategorie obeznámí jejich trenéři.

Informace k trénování

Vedení klubu intenzivně projednává se svazem Českého hokeje vládní nařízení ohledně využití zimního stadionu. Není jasné, zda se může trénovat v počtu 10 osob a zda musí mít děti při tréninku roušku.

Závěrečný webinář v rámci online Týdne hokeje 29.11. od 17h

Online Týden hokeje, který se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná jako náhrada za jeho prezenční formu pořádanou na jednotlivých zimních stadionech po celé České republice, vyvrcholí v neděli 29. listopadu webinářem za účasti všech expertů, kteří v průběhu celého týdne zastřešovali jednotlivá témata.

<< březen 2021 >>

Informace k začátku trénování