Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dopis rodičům

Datum: 29.4.2022 | Zhlédnuto: 1321x

Vážení rodiče, tak jako v minulé sezoně, se opět někdo snaží pomluvami a různými zaručenými zprávami poškodit spolek HC Lvi 2009, který jsem založil.

Bohužel standardně nikdo neví, kde tyto informace vznikají, konkrétně od koho. Velice mě to mrzí, protože neznám ani účel a cíl tohoto nejmenovaného protivníka a tak ani na tyto jeho „zaručené zprávy“ nebudu a nechci reagovat. 

 

Rodiče, mojí snahou bylo založit spolek, protože jsem chtěl hokej dělat jinak a i jeden z podmětů bylo, že jsem překonal velice těžké životní období a to byl podmět, že bych ještě měl něco pro náš hokej a zejména pro děti a mládež udělat. O to více mě mrzí, že někdo neustále tuto mou snahu programově narušuje. 

 

Nemusím nikomu zdůrazňovat, že roční náklady klubu nejsou malé a není tedy jednoduché, zejména v dnešní době na stále narůstající náklady zajistit zdroje. Proto poslední dva roky intenzivně jednám a snažím se pro klub zajistit partnera, který by mi pomohl stabilizovat ekonomické potřeby na náklady a provoz klubu, které rok co rok dynamicky narůstají, a posunout moji snahu dál.  

 

Jednání nejsou jednoduchá, ale také nejsou nereálná. Věřte, že to bych to jinak nedělal  a ani se nesnažil. Cíl je jednoduchý, ekonomická stabilizace spolku, který nebude jen závislý na dotacích z kraje nebo magistrátu, kde nám sice významně pomáhají, ale do budoucna už na provoz nebudou stačit. Vše tedy podřizuji a směřuji k uzavření dohody se strategickým partnerem. Pro vás a vaše děti se tedy nic zásadního nemění. Proto mě mrzí a štve, když se dozvídám úplné nesmysly a pomluvy, které mi nedělají radost a na HC Lvi 2009 tyto fámy negativně i když nepřímo působí. O to více, že to je z našich řad.

 

Vážení rodiče, vyzývám vás tedy k trpělivosti a doufám, že už koncem měsíce května, vám budu moci představit koncept, kterým budeme pokračovat v naší práci včetně všech pracovníků a trenérů. Nic víc nic míň. Zároveň bych vás rád pozval na společné setkání a to v úterý 3. května 2022 od 17 hodin, kde Vám vše ještě jednou spolu s trenérem panem Tummerem zopakuji. V příštím týdnu tedy tréninky budou zrušeny. 

 

Těším se ne setkání.

 

Za HC Lvi 2009 Jaroslav Pouzar, prezident klubu a spolku


Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Dopis rodičům

Vážení rodiče, tak jako v minulé sezoně, se opět někdo snaží pomluvami a různými zaručenými zprávami poškodit spolek HC Lvi 2009, který jsem založil.
9.TŘ.MŽ ZAZBZCZDSŽ 

... přejít na aktuality

    Informace k trénování

    Vážení rodiče, omlouváme se, že do dnešního dne nemáte tréninkový plán na měsíc květen a červen. Tréninkový plán je připraven od 18.4.2022. Na žádost vedení zimního stadionu byl tréninikový plán přepracován a k dnešnímu dni ho stále nemáme ze strany zimního stadionu potvrzen.
    9.TŘ.MŽ MŽ BZAZBZCZDSŽ