Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Informace k aktuální situaci

Datum: 2.2.2021 | Zhlédnuto: 1278x

Milé hokejové děti klubu HC LVI 2009 a rodiče, nucený odpočinek v důsledku COVID 19 a vládních opatření nám všem jen prospěl, myslím tím, uvědomit si, že vše může být také jinak. Doufám, že teď k nám v roce 2021 znovu přichází nové možnosti.

Bude teď záležet na každém z nás, jaké cíle si stanovíme a kolik píle a vůle do následujících dní měsíců vložíme. Nevzdávejme se tedy. Já jsem se také nikdy nevzdal. 

Věřím, že během příštích týdnů se nám vrátí znovu pravidelné tréninky. Tento týden budeme s hlavním trenérem  klubu připravovat tréninkový i herní plán. Pozorně tedy sledujeme, já i ostatní trenéři, aktuální dění a jakmile dojde k uvolnění tak i přes včerejší zrušení žákovské ligy nastavíme zpět tréninkový proces. Věřím, že se celá situace brzy uklidní a my se budeme moct vrátit k tréninkům a doufám i k zápasům na našem zimním stadionu a společně si užívat sport, který máme všichni tak rádi.

Pro vaši představu jakmile se vše rozběhne a vrátí k normálu, máme v plánu na jaře vynechat pauzu, která byla jako každý rok v dubnu. Sezónu plánujeme prodloužit až do června 2021. V rámci těchto měsíců se budeme snažit domluvit s ostatními kluby možnosti odehrát nejen co nejvíce zápasů, ale i turnajů a to i pro ty nejmenší. 

Vážení rodiče, při kontrole v naší evidenci jsem zjistil, že stále někteří rodiče neuhradili členské příspěvky do klubu, ve kterém vychováváme mladé hokejisty. Mrzí mě, že se jedná o kategorie dětí, které nejsou v klubu první sezonu, ale už třetí, čtvrtou……. . Je pro mě tedy nepochopitelné, že tento  ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK někteří z vás ještě neuhradili a považují ho za jakýsi paušál či poplatek za svou ratolest, kterou klubu dávají. Nechápu to i z důvodu, že všude kde jsem hrál, tak jsem ctil a vážil si toho klubu, dresu, loga, byl jsem hrdý, že jsem v tom či onom klubu mohl být a hrát. Nemohu tedy pochopit důvod, který rodiče vede, aby nehradili tento členský příspěvek. Je to pro mě nelogické. Jedná se přeci o členský příspěvek do spolku HC LVI 2009, nikoli o sezonní poplatek za vaše dítě. Ten by byl mnohonásobně nákladově větší. Příspěvek by měl být uhrazen v termínu, který byl klubem nastaven. Pokud ne, vnímám to jako spekulaci, pohrdání toho o co se já i trenéři snažíme. Žádám tedy ty, kteří ještě neuhradili členský příspěvek o nápravu. Nebudeme to přeci předávat právnímu oddělení. Uhraďte tedy členský příspěvek v co nejkratším možném termínu a ten je do 10.02.2021. Kontaktujte v tomto směru vašeho trenéra. To je jeho ostuda. 

Děti, hráči HC LVI 2009, přestože je nyní těžká doba, která se nám všem 100% nelíbí, tak stále věřím, že pokud ji produktivně využíváte tak zítra, pozítří, či popozítří – budeme silnější!

Jaroslav Pouzar


Kalendář

<< říjen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kurzy bruslení pro děti od 4 let

Kurzy bruslení pro děti od 4 let každou sobotu od 7:45 v hokejovém centru Pouzar.
SŽ AMŽ AMŽ BZAZBZCZDSŽ B

... přejít na aktuality