Datum: 19.4.2021 | Zhlédnuto: 1449x

Vážení rodiče, doufám, že se už situace s pandemií zlepší a posune se do stavu, kdy už konečně bude možné plnohodnotně trénovat.

Jakmile to situace dovolí, máme v plánu zahájit plnohodnotnou hokejovou sezónuPředpoládáme, že v měsíci květnu a červnu budeme už moci plnohodnotně trénovat.

Tréninkový proces pro přípravné období máme nachystaný v režimu závodního období. To znamená, že tréninky budou převážně na ledě, což určitě moc klubů mít nebude. Domlouváme také zápasy pro všechny kategorie.

Pandemie trvá už opravdu dlouho a já bych chtěl touto cestou pochválit ty hráče, kteří se po celou tuto dobu v rámci možností individuálně připravovali. Ať už cvičením, cyklistikou, během nebo pohybem v přírodě a udržovali si tak kondici. Tento profesionální přístup je standardní zejména pro dospělého sportovce, který si své tělo každoročně připravuje individuálně a sám. To platí, zejména o hráčích ze zámoří, ale i u ostatních evropských klubů. Potěšilo mě, že někteří z Vás s tímto vysoce profesionálním přístupem hráli hokej na rybnících, doma trénují různá dovedností cvičení s hokejkou i bez, zkrátka udržují se „relativně“ v kondici a to i bez jakéhokoli nucení. Mám zprávy, že se někteří z Vás zúčastnili turnajů v Polsku, dokonce jsou i hráči, kteří byli vybráni na turnaj do Moskvy a na Slovensko. Připomíná mi to mou aktivní sportovní dráhu, kdy mě nikdo k ničemu nenutilprotože jsem hokej miloval a stále ho miluji.

Proto jsem i dokázal co jsem dokázal a po zvládnutí mé vážné nemoci založil tento klub. Mrzí mě však, když se doslýchám, že klub končí, pan Trummer odchází a další ubohé pomluvy, které významně poškozují nejen klub HC LVI 2009, ale i ostatní, co pro klub pracují, včetně mé osoby. Hlavně ale poškozují děti, které v klubu jsou a mají hokej rády. Těm co pomlouvají bych rád vzkázal, že pokud mají pochybnosti ať vystoupí z anonymity a nerozšiřují tyto fámy, které jsou jen jejich obranou třeba proti tomu, že do dnešního dne nesplnili základní klubovou povinnost a neuhradili členský příspěvek za své děcko. Jiné vysvětlení nemám. Když se zeptám konkrétně, tak nikdo neví kdo to povídal. Jsou i tací, kteří mi ty jména sdělili a těch si vážím. Protože, jedině tak to můžeme řešit a proti těmto podlým pomluvám se bránit.

Vážení rodiče, věřím, že už v brzké době přivítáme děti na trénincích a postupně se vše bude stabilizovat a vracet do normálu. Děti, vás bych chtěl pozdravit a věřím, že se máte fajn a těšíte se až začnete zase trénovat.

Mějte se hezky, Jaroslav Pouzar - prezident klubu HC LVI 2009

<< říjen 2021 >>

Kurzy bruslení pro děti od 4 let

Kurzy bruslení pro děti od 4 let každou sobotu od 7:45 v hokejovém centru Pouzar.