Informace k začátku trénování

Po poradě trenérů se začne trénovat od pondělí, děti budou rozdělené do skupin. Při návštěvě zimního stadionu, i při tréninku, musí mít roušku. Jednotlivé kategorie obeznámí jejich trenéři.

Informace k trénování

Vedení klubu intenzivně projednává se svazem Českého hokeje vládní nařízení ohledně využití zimního stadionu. Není jasné, zda se může trénovat v počtu 10 osob a zda musí mít děti při tréninku roušku.

Závěrečný webinář v rámci online Týdne hokeje 29.11. od 17h

Online Týden hokeje, který se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná jako náhrada za jeho prezenční formu pořádanou na jednotlivých zimních stadionech po celé České republice, vyvrcholí v neděli 29. listopadu webinářem za účasti všech expertů, kteří v průběhu celého týdne zastřešovali jednotlivá témata.

Online týden hokeje SO: Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru

Současná situace spojená s pandemií onemocnění Covid-19 výrazně omezuje možnosti sportování a v podobě opatření proti šíření epidemie přináší i řadu nepříjemných povinností spojených jak se samotným sportováním, tak s běžným životem.

<< leden 2021 >>

Informace k začátku trénování