Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

23. 1. 2020 proběhla akce Pojď hrát hokej

Byli jsme plni očekávání kolik zájemců dorazí na tuto akci pod ČHSLH.


23. 1. 2020 proběhla akce Pojď hrát hokej
Autor: | Datum: 24.1.2020 - 00:00 | Zhlédnuto: 5457x

Dorazilo celkem 13 dětiček, pro které byl připraven v hokejové hale klubu HC Lvi 2009 program na celé dvě hodiny.

Dětičky po zápisu převzaly hokejové dresy a propagační materiály. Následoval odchod do připravené šatny. Děti se převlékly a trenéři si je odvedli do nádherné tělocvičny. Na jednotlivých stanovištích proběhla dovednostní herní cvičení zaměřena na koordinaci pohybu. Byla to nádhera pozorovat kloučky a též holčičky jak se snaží a hlavně jak je to baví.

Mezi tím rodičům prezentoval pan Václav Švec na obrazovce akci pojď hrát hokej, seznámil je s činností klubu, příspěvky, ale též s filozofií klubu potažmo Jaroslava Pouzara.

Následovalo převlečení do hokejové výstroje a přesun na připravenou ledovou plochu. K našemu překvapení většina dětí už zvládala první bruslařské krůčky, což bylo udivující i pro naše trenéry. Práce s dětmi na jednotlivých stanovištích byla o to jednoduší a kreativnější. Do toho všeho udivené, ale radostné děti obveseloval klubový maskot Lvíček Hugo. Byla to nádhera. Závěrečná společná fotografie je toho důkazem.

Děti odcházely spokojené a svítily štěstím jak žárovky. Všechny děti přislíbily, že budou chtít dál trénovat a že je první hokejové krůčky bavily a to je dobrá zpráva.

Fotografie z akce si můžete prohlédnou ve fotogalerii. 

Foto: Eva Albrechtová
www.albrechtova.cz


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články