23. 1. 2020 proběhla akce Pojď hrát hokej

Byli jsme plni očekávání kolik zájemců dorazí na tuto akci pod ČHSLH.

23. 1. 2020 proběhla akce Pojď hrát hokej
Autor: | Datum: 24.1.2020 - 00:00 | Zhlédnuto: 2322x

Dorazilo celkem 13 dětiček, pro které byl připraven v hokejové hale klubu HC Lvi 2009 program na celé dvě hodiny.

Dětičky po zápisu převzaly hokejové dresy a propagační materiály. Následoval odchod do připravené šatny. Děti se převlékly a trenéři si je odvedli do nádherné tělocvičny. Na jednotlivých stanovištích proběhla dovednostní herní cvičení zaměřena na koordinaci pohybu. Byla to nádhera pozorovat kloučky a též holčičky jak se snaží a hlavně jak je to baví.

Mezi tím rodičům prezentoval pan Václav Švec na obrazovce akci pojď hrát hokej, seznámil je s činností klubu, příspěvky, ale též s filozofií klubu potažmo Jaroslava Pouzara.

Následovalo převlečení do hokejové výstroje a přesun na připravenou ledovou plochu. K našemu překvapení většina dětí už zvládala první bruslařské krůčky, což bylo udivující i pro naše trenéry. Práce s dětmi na jednotlivých stanovištích byla o to jednoduší a kreativnější. Do toho všeho udivené, ale radostné děti obveseloval klubový maskot Lvíček Hugo. Byla to nádhera. Závěrečná společná fotografie je toho důkazem.

Děti odcházely spokojené a svítily štěstím jak žárovky. Všechny děti přislíbily, že budou chtít dál trénovat a že je první hokejové krůčky bavily a to je dobrá zpráva.

Fotografie z akce si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

Foto: Eva Albrechtová
www.albrechtova.cz