KIS - klubový informační systém

Jak pracovat s aplikací KIS

Klubový systém můžete navštívit na webové stránce clen.hc-lvi2009.cz nebo si stáhnout aplikaci KIS do mobilního telefonu (oranžová ikona s bílým nápisem KIS). Aplikace se stejnými přihlašovacími údaji může být stažena na více zařízení.

Všem uživatelům přišla do e-mailu zpráva s přihlašovacími údaji. Prosíme o přihlášení a kontrolu, případně doplnění všech potřebných údajů, jedině tak bude systém správně fungovat.

Zapomenuté heslo

Heslo obnovíte na webové stránce: clen.hc-lvi2009.cz

Uživatelské jméno je složené ze jména dítěte, např. Jan Novák má uživatelské jméno jan.novak, vyplníte a kliknete na resetovat heslo a poslat na e-mail.

Platba členských příspěvků

Veškeré informace k platbě obdržíte do e-mailu, případně platby najdete v záložce členské příspěvky, zaplatit můžete pohodlně pomocí QR kódu.

POZOR - je potřeba mít vyplněné všechny údaje o hráči, jinak se nevygeneruje správný variabilní symbol. Pokud Vám přišel v.s. 111, chybí některé údaje. Po doplnění Vám bude vygenerován správný, zažádejte si o něj na e-mailu eva@albrechtova.cz nebo telefonicky 775220991.

Může se stát, že Vám přijde upomínka na neuhrazenou platbu i když již zaplaceno máte, platby se párují 1x týdně, děkujeme za pochopení.

Potvrzení pro pojišťovnu

Po uhrazení je možné si stáhnout potvrzení:

moje přehledy

členské příspěvky

faktura nebo potvrzení

Půjčení vybavení z klubového skladu

Klub nabízí možnost zapůjčení vybavení. Jaké věci to aktuálně jsou  se můžete podívat po přihlášení takto:

záložka bonusy

zažádat o bonus

přidat

hokejové vybavení - vybertete potřebné

přidat bonus do žádosti

Jakmile budete mít o bonus zažádáno, nebo Vám bude přidán trenérem, je nutné v systému potvrdit jeho převzetí.

Zdravotní prohlídka (platí pro MŽ + SŽ)

Upozornění hlásí neplatnou zdravotní prohlídku - přejít na prohlídky - přidat - vyplnit potřebné a nahát soubor.

Prohlídka bude schválena.

Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete poradit:

Eva Albrechtová

eva@albrechtova.cz

telefon: 775220991

<< září 2022 >>

Informace k trénování

Vážení rodiče, omlouváme se, že do dnešního dne nemáte tréninkový plán na měsíc květen a červen. Tréninkový plán je připraven od 18.4.2022. Na žádost vedení zimního stadionu byl tréninikový plán přepracován a k dnešnímu dni ho stále nemáme ze strany zimního stadionu potvrzen.
9.TŘ.MŽ MŽ BZAZBZCZDSŽ