KIS - klubový informační systém

Jak pracovat s aplikací KIS

Klubový systém můžete navštívit na webové stránce clen.hc-lvi2009.cz nebo si stáhnout aplikaci KIS do mobilního telefonu (oranžová ikona s bílým nápisem KIS). Aplikace se stejnými přihlašovacími údaji může být stažena na více zařízení.

Všem uživatelům přišla do e-mailu zpráva s přihlašovacími údaji. Prosíme o přihlášení a kontrolu, případně doplnění všech potřebných údajů, jedině tak bude systém správně fungovat.

Zapomenuté heslo

Heslo obnovíte na webové stránce: clen.hc-lvi2009.cz

Uživatelské jméno je složené ze jména dítěte, např. Jan Novák má uživatelské jméno jan.novak, vyplníte a kliknete na resetovat heslo a poslat na e-mail.

Platba členských příspěvků

Veškeré informace k platbě obdržíte do e-mailu, případně platby najdete v záložce členské příspěvky, zaplatit můžete pohodlně pomocí QR kódu.

POZOR - je potřeba mít vyplněné všechny údaje o hráči, jinak se nevygeneruje správný variabilní symbol. Pokud Vám přišel v.s. 111, chybí některé údaje. Po doplnění Vám bude vygenerován správný, zažádejte si o něj na e-mailu eva@albrechtova.cz nebo telefonicky 775220991.

Může se stát, že Vám přijde upomínka na neuhrazenou platbu i když již zaplaceno máte, platby se párují 1x týdně, děkujeme za pochopení.

Potvrzení pro pojišťovnu

Po uhrazení je možné si stáhnout potvrzení:

moje přehledy

členské příspěvky

faktura nebo potvrzení

Půjčení vybavení z klubového skladu

Klub nabízí možnost zapůjčení vybavení. Jaké věci to aktuálně jsou  se můžete podívat po přihlášení takto:

záložka bonusy

zažádat o bonus

přidat

hokejové vybavení - vybertete potřebné

přidat bonus do žádosti

Jakmile budete mít o bonus zažádáno, nebo Vám bude přidán trenérem, je nutné v systému potvrdit jeho převzetí.

Zdravotní prohlídka (platí pro MŽ + SŽ)

Upozornění hlásí neplatnou zdravotní prohlídku - přejít na prohlídky - přidat - vyplnit potřebné a nahát soubor.

Prohlídka bude schválena.

Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete poradit:

Eva Albrechtová

eva@albrechtova.cz

telefon: 775220991

<< říjen 2021 >>

Kurzy bruslení pro děti od 4 let

Kurzy bruslení pro děti od 4 let každou sobotu od 7:45 v hokejovém centru Pouzar.

Světový víkend ženského hokeje 16. - 17.10.2021

Po roční pauze, kdy se kvůli koronavirové pandemii nekonal, je tady zpátky Světový víkend ženského hokeje. Tradiční akce určená děvčatům má letos na programu svůj jubilejní desátý ročník. V Česku se koná ve dnech 16. a 17. října v Porubě a na stadionu v Teplicích.