Statutární město České Budějovice

Projekty HC LVI 2009 jsou spolufinancovány Staturátním městem České Budějovice.

ASFALT OK GROUP s.r.o.

Českobudějovická společnost ASFALT OK GROUP s.r.o. působí v oboru oprav asfaltových komunikací od roku 2009.

MRKAČEK Relaxcentrum

MRKÁČEK RELAXCENTRUM Lišov je ideálním areálem pro pořádání jednodenních i vícedenních akcí ať firemních, soukromých, sportovních, společenských či kulturních.

ČEVAK a.s.

Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod.

EUROVIA CZ a.s

dd

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství.

Eva Albrechtová

Rodinná a portrétní fotografka

<< prosinec 2020 >>

Informace k trénování

Vedení klubu intenzivně projednává se svazem Českého hokeje vládní nařízení ohledně využití zimního stadionu. Není jasné, zda se může trénovat v počtu 10 osob a zda musí mít děti při tréninku roušku.

Závěrečný webinář v rámci online Týdne hokeje 29.11. od 17h

Online Týden hokeje, který se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná jako náhrada za jeho prezenční formu pořádanou na jednotlivých zimních stadionech po celé České republice, vyvrcholí v neděli 29. listopadu webinářem za účasti všech expertů, kteří v průběhu celého týdne zastřešovali jednotlivá témata.