Statutární město České Budějovice

Projekty HC LVI 2009 jsou spolufinancovány Staturátním městem České Budějovice.

ASFALT OK GROUP s.r.o.

Českobudějovická společnost ASFALT OK GROUP s.r.o. působí v oboru oprav asfaltových komunikací od roku 2009.

MRKAČEK Relaxcentrum

MRKÁČEK RELAXCENTRUM Lišov je ideálním areálem pro pořádání jednodenních i vícedenních akcí ať firemních, soukromých, sportovních, společenských či kulturních.

ČEVAK a.s.

Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod.

EUROVIA CZ a.s

dd

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství.

Eva Albrechtová

Rodinná a portrétní fotografka

<< březen 2021 >>

Milé hokejové děti klubu HC LVI 2009 a rodiče, nucený odpočinek v důsledku COVID 19 a vládních opatření nám všem jen prospěl, myslím tím, uvědomit si, že vše může být také jinak. Doufám, že teď k nám v roce 2021 znovu přichází nové možnosti.

Informace k začátku trénování

Po poradě trenérů se začne trénovat od pondělí, děti budou rozdělené do skupin. Při návštěvě zimního stadionu, i při tréninku, musí mít roušku. Jednotlivé kategorie obeznámí jejich trenéři.